Krizantem - Güncel Bilgi Sayfanız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Böbreğinde kist var

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Böbreğinde kist var Empty Böbreğinde kist var Paz Tem. 24, 2011 5:33 pm

Noise

Noise
Admin

Tedavisine Şişli Etfal Hastanesi'nde devam edilen Aziz Yıldırım'ın böbreğinde tespit edilen kistin araştırıldığı bildirildi.

Futbolda şike soruşturması kapsamında tutuklanan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavisi devam ediyor. Yüksek şeker ve tansiyon şikayeti ile hastaneye kaldırılan Yıldırım'ın böbreğinde tespit edilen kistin araştırıldığı öğrenildi.

BİRKAÇ GÜN SONRA TABURCU OLACAK

Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisi süren Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın birkaç gün sonra taburcu edilmesi beklenmiyor.

Alınan bilgiye göre, cuma gecesi rahatsızlanıp Metris Cezaevi'nden Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirilerek, burada tedavi altına alınan Yıldırım'ın sağlık tetkiklerinin devam ettiği öğrenildi.

Bu arada, bir grup taraftar da hastanenin acil servis girişi önünde Aziz Yıldırım'a destek olmak için ''Biz her şeyin farkındayız, sonuna kadar arkandayız'' yazılı bir pankart açtı.

Acil servis önünde önlem amaçlı Çevik Kuvvet ekibi de bekliyor.

BAŞHEKİMDEN AÇIKLAMA

Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Suat Turgut, Yıldırım'ın sağlık durumuyla ilgili şu ifadelere yer verdi:

"Genel Cerrahi, Nefroloji, Üroloji ve Endokrinoloji profesörlerinden oluşan kurulun yaptığı konsültasyon sonucu sağlık durumuyla ilgili olarak endişeyi gerektiren ciddi bir sorunun olmadığı anlaşılmıştır. İleri tetkiklerin yapılması için hastanın birkaç gün hastanede kalması uygun görülmüştür."

GİRİŞ KAPISINDA İKİ POLİS

Hastanenin Kulak Burun Boğaz Kliniği'nde yatan Yıldırım tek kişilik odada kalıyor. Yıldırım'ın yattığı servisin girişinde iki polis nöbet tutarken içeride ise cezaevi jandarması görev yapıyor. Yıldırım'ın servisin koridorunda yürüdüğü ve koridordaki deri koltuklarda gazete okuduğu öğrenildi.

CAMDAN GÖRÜŞME

Sıkı güvenlik önlemi altında tutulan Yıldırım'ı, ziyaret için cumartesi günü hastaneye, yöneticiler Nihat Özdemir, Mithat Yenigün, Cihan Kamer, Nihat Özbağ ve Yasemin Merçil geldi. Nihat Özdemir ve beraberindekiler, Yıldırım'ın yattığı servise çıktı. Ancak yöneticilerin servisin içine girmesine polis izin vermedi. Yöneticilerin ısrarı üzerine, Kulak Burun Boğaz Kliniği'nin girişindeki demir kapıda bulunan minik cam açıldı. Aziz Yıldırım da servisin koridorundan yürüyerek cama doğru geldi. Yıldırım ve yöneticiler, açılan camdan eğilerek 2 dakika konuşabildi. Yöneticiler daha sonra hastaneden ayrıldı.

HASTA YAKINLARINA 'YILDIRIM' ÖNLEMİ-

Öte yandan Aziz Yıldırım'ın yattığı serviste bulunan hastaların, yalnızca bir yakınının ziyaretine izin veriliyor. Hasta yakınlarının servis koridorunda beklemesine izin verilmiyor.

https://krizantem.forum.st

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]